Je krijgt wat je verdiend zei iemand ooit tegen me in een nare periode van mijn leven.
Ik vond die woorden op dat moment niet bepaald troostend, en begreep dat ze het ook daadwerkelijk zo bedoelde.
Nu vele jaren later zie ik in dat ik voorwaarts veranderd ben
De ruimte waarin we zo goed en kwaad als dat gaat de scherven van ons leven lijmen, krassen liefdevol tot een glad geheel opwrijven en de deuken uitkloppen is hoe ons leven loopt.
Bij iedereen, ook bij mij.
Hoe ouder we worden, we veranderen.
Persoonlijk merk ik, hoe ouder ik wordt, hoe meer ik geniet van het proces dat mijn leven heet.
Eigenlijk kan ik wel zeggen dat ik een gelukkig mens ben.
Gezegend met een paar lieve mensen in mijn directe omgeving.
Levend in 2 werelden. De ene kant is de dagelijkse realiteit….de dingen zoals werken, eten, slapen, en de andere; de wereld van nylons, liefhebben, en het vuur laten oplaaien.
Geen droomwereld, maar even uit je dagelijkse, soms harde werkelijkheid ontvluchten naar dingen die alleen maar fijn zijn.
Nylonkousen aan, een hand die op mijn been wordt gelegd….
De energiestroom die dan door mijn lichaam zal gaan. Een soort Mantra. Een liefdesliedje voor de geest en tegelijkertijd ook voor de intieme zones van mijn lichaam.
De prikkeling die de geest tot rust brengt en een middel om fijne gevoelens in mij los te maken.
Een krachtig geheel om je te helen als je je even rot voelt of om een aantal uren ontzettend te genieten. Alles om je heen te vergeten.
Het element die mijn energie versterkt, mij kracht geeft om mij open te stellen, me heel vrouwelijk laat voelen, en de liefde in balans brengt.
Alsof ik als een lotusbloem uit de modder opgroei, mijn hart open, een gloeiende verlichting voel. En een liefdevolle houding naar de man naast mij.
Mijn hand op die liefdevolle hand, die op mijn dijbeen rust. Onze blikken vinden elkaar…. We voelen ons verbonden. Aangeraakt worden, mijn lichaam die de aanrakingen waarneemt. Ik voel van alles in mijn buik, en het komt rechtstreeks mijn hart binnen.
De liefdevolle, koesterende, omhullende aanraking.
Wat hebben nylonkousen toch dat ze die magische stroming op gang brengen.
Het feit dat je als 2 mensen met elkaar kan leven in deze perfecte harmonie, soms naast het leven dat je al hebt..
Ieder mens met zijn of haar eigen specifieke helende gave.
Vind de liefde en leer verbinden met nylonkracht.
Dé energie die je kunt zien, ruiken, proeven en voelen.
Tot de volgende blog.
Patricia.
www.kousenbenen.nl
Zoals altijd weer prachtig verwoord
Dank je wel Ivan, Het is recht uit mijn hart geschreven.
ik zou willen dat meer mensen er zo over denken
Er zijn best veel mensen die zo denken, maar er niet mee naar buiten treden.
Mooie dag vandaag.