Volg je passie.’ Een cliché misschien, maar toch een advies vanuit mijn kant.
Het is prachtig om je leven in te richten rondom datgene waar jouw hart echt sneller van gaat kloppen.
Des te frustrerender is het als je precies weet wat je passie is. maar je er niet vooruit durft te komen.
Als je jouw passie bij anderen ziet die zich niks aantrekken van de buitenwereld kan dat jaloersmakend zijn.
Het feit dat er mensen zijn met deze passie hun leven hebben ingericht.
Of gewoon kunnen praten met gezinsleden of familie over datgene wat ze zó mooi vinden.
Dat geldt voor zowel heren als dames.
Te vaak ontvang ik berichten van mensen die mij in vertrouwen vertellen dat ze het zo prachtig vinden als vrouwen kousen dragen, maar het nooit eerder deelden met iemand.
En dat vind ik best jammer.
Niet dat ze het delen met mij. Daar voel ik mij juist door vereerd. Maar wel het feit dat ze dit al tig jaren met zich mee dragen als een groot geheim.
Lieve mensen, het is niet iets om je voor te schamen. Wat is er tegen iets mooi vinden dat werkelijk ook prachtig is.
Datgene dat jouw hart sneller doet kloppen…, Mag je het dragen van jezelf of bewonderen bij de dames die jou passeren, bijvoorbeeld in de winkelstraat of bij het uitgaan?
Door deze vraag eerlijk te beantwoorden, wordt het bewonderen of dragen van deze passie makkelijker dan je denkt.
Hiermee krijg je namelijk inzicht in hoe eerlijk je bent naar jezelf toe. Eerlijk zijn naar jezelf toe is het meest belangrijk.
‘Alles wat je bloed sneller doet stromen is het waard om je tijd aan te besteden’.
Er zijn genoeg dingen die er toedoen om je tijd aan te besteden, ook al leveren ze je geen geld op zoals bijvoorbeeld je dagelijks werk..
Daarbij: als iets je passie is, betekent dat niet dat je er perse dagelijks mee moet bezig houden (en dus geld mee moet kunnen verdienen). Denk aan een amateurkunstenaar die zich in de avonduren helemaal kan verliezen in het beschilderen van een canvas doek, zonder hier betaald voor te krijgen. Het is toch prachtig om ergens zo blij van te worden? Daar kan geen euro tegenop.
Dat geldt net zo voor het dragen of bewonderen van kousen
Stap dus af van de illusie dat je die prachtige vrouwenbenen niet mag hebben of bewonderen. Die keuze maakt jou een leuker mens en zorgt er ook voor dat je meer voldoening uit je leven kunt halen.
Tot de volgende blog
Patricia
www.kousenbenen.nl
Zoals altijd prachtig verwoord en ik bewonder de vrouwenbenen in nylon das mijn passie maar dat wist je al 😉